Hoşgeldiniz

Çalışma Saatleri : : Ptesi - Cuma : 09:00 - 17:00
Telefon : +90 535 361 23 10

Op. Dr. Necdet Derici

Necdet Derici 1971 senesinin Mart ayında Konya Beyşehir'de dünyaya geldi. İlkokulu Beyşehir de ve Ortaokulu ve Lise eğitimini Konya Ereğli de tamamladı.

1995 senesinde İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesine bitirdi. buradaki 5 senelik tıp eğitimin ardından 1995 ve 1999 yılları arasında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde
asistanlık yaptı.

2000 yılından 2009 yılına kadar İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı.
Endokrin Cerrahi (Guatr,Sürrenal,Paratroid Cerrahisi),

Laparoskopik Cerrahi(Laparoskopik Obezite,Kolon Cerrahisi, Mide Cerrahisi , Fıtık Cerrahisi,Apendektomi,Hiatus Hernisi,kolesistektomi),
Gastrointestinal Cerrahi(Mide Kanseri ve Ülserleri,Kolon Kanserleri,Safra yolları Ameliyatları) ve Endoskopi alanlarında deneyimler kazandı.

2015 yılında Belçika da Dr. Bruno Dillemans 'ın Kliniğinde Laparoskopik Gastrik Bypass ,
2017 yılında Fransa da  Dr. Phillipe Topart ve Dr Guillaume Becouarn Kliniklerinde   Laparoskopik Metabolik ve Obezite Cerrahisi alanında çalışarak deneyimler kazanmıştır. 

İleri düzey İngilizce ve orta düzey Fransızca bilgisi ile gelişen dünyada yeni teknoloji ve gelişmeleri takip eden cerrahi dalında uzman olan hekimlerimizdendir.

Necdet Derici Türk Cerrahi derneği, Türk Obezite Cerrahisi Derneği , Laparoskopik Cerrahi derneği ve Endokrin Cerrahi Derneği,  üyesi olup bu alanların gelişme kat etmesi için azami çapayı göstermektedir.